Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2019, 03:03

Головна » 2014 » Лютий » 4 » «Українська я дитина, моя ненька - Україна»
«Українська я дитина, моя ненька - Україна»
Під такою назвою 4 лютого Корюківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти, відділом культури і туризму райдержадміністрації було проведено захід, відповідно до ініціатив Президента України щодо реалізації в районі завдань морально-патріотичного виховання молоді.

Для підтримання почуття патріотизму, захід було вирішено провести у приміщенні Корюківського історичного музею – осередку національної історії та культури.

Учасниками заходу стали учні 4(8) класу Корюківської гімназії. У рамках зустрічі працівники та волонтери Центру, звернули увагу молодого покоління на болючі в історії питання визнання незалежності української держави, нагадали про приклад єдності українського народу – Акт злуки Українська Народна Республіка та Західно - Українська Народна Республіка. Працівник музею Андрій Науменко, з використанням експозиційних матеріалів, розказав дітям про героїзм і трагедію українських патріотів під Крутами. Атмосферу поваги і любові до Батьківщини забезпечило музичне оформлення національно-патріотичними мелодіями, українські вишиванки та поезії, присвячені рідній землі, що прозвучали з вуст найменшеньких учасників.

За повідомленням
Корюківського районного центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Переглядів: 217 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 3.7/3