Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2019, 04:10

Головна » 2016 » Червень » 2 » Свято прощання зі школою для випускників 2016 року
Свято прощання зі школою для випускників 2016 року

31 травня на площі Героїв України відбувся загальноміський випускний вечір.

За традицією, щоб віддати шану своїм співвітчизникам, безневинно знищеним нацистськими окупантами в роки Другої світової війни, випускники поклали квіти до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки німецько-фашистським загарбникам.

Потім 123-є випускників навчальних закладів міста вишикувались на центральні площі. Зібрались на площі й корюківчани, щоб провести випускників у доросле життя, побажати їм щасливої дороги, помилуватися їх красою і молодістю.

Зі словами привітань та щирих побажань до молоді звернулись: голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, перший заступник міського голови Леонід Малиш, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Наумчик.

З великим хвилюванням випускники 2016 року були на святі прощання з рідною школою. Дійсно особливим випускний вечір був для 11 медалістів.

Звертаючись до них, голова райдержадміністрації зауважив: «Завдяки своїм старанням, наполегливості та цілеспрямованості ви здобуваєте свої перші вагомі відзнаки – золоті та срібні медалі. Памʼятайте, дорогі діти, ви назавжди залишаєтесь гордістю Корюківщини. Тож не забувайте рідний край і тих, хто виховував, навчав вас, допомагав у скрутні хвилини».

Для випускників звучали й творчі вітання, та одним із найбільш хвилюючих символів балу став випускний вальс, який закружляв ще вчорашніх школярів, ніби несучи у вирій дорослого, самостійного життя.

Далі випускні вечори продовжились у школах.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю