Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2019, 04:24

Головна » 2015 » Квітень » 8 » Семінар директорів
Семінар директорів

Днями у Корюківській гімназії проходив семінар директорів навчальних закладів району «Модернізація управлінської діяльності як складова якісного розвитку навчального закладу». Відкривали семінар начальник відділу освіти Л.Г. Остапенко та завідуюча районного методичного кабінету О.М. Власенко.

У ході семінару присутні ознайомилися з інноваційною діяльністю навчального закладу як необхідною умовою розвитку особистості та роллю керівника  у забезпеченні умов для інноваційної діяльності закладу.

Цікавою та змістовною була презентація гімназії, яку підготували учні. Далі семінар продовжився роботою науково-інформаційного модуля «Модернізація управлінської діяльності як складова якісного розвитку навчального закладу».

Практичний модуль:

- заняття з економіки,  4(8) клас. Тема: «Аукціон бізнес- планів»;

- психолого-педагогічний семінар «Творчість учителя: шляхи розвитку, ефективність, результати»;

- засідання гімназійного парламенту. «Планування та організація участі гімназистів у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою!».

Учасники семінару взяли участь у педагогічній раді - круглий стіл «Проектна технологія: суть, досвід, використання, перспективи».

А далі семінар продовжився палітрою педагогічної творчості «Тепло душі, красу любові від серця- серцю дітям передам»:

- фрагмент години добра і милосердя «Вчимося бути добрими людьми», 1(5) клас;

- фрагмент історичного екскурсу «Україна і світ», 7(11) клас;

- фрагмент поетично-музичного свята «Ім’я Шевченка відлунює в серцях».

Переглядів: 234 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 3.8/4
«  Квітень 2015  »