Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.11.2019, 20:33

Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Освітян району привітали з професійним святом
Освітян району привітали з професійним святом

3 жовтня в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти.

Голова райдержадміністрації Олександр Довгаль, голова районної ради Михайло Баклажко, секретар міської ради Леонід Малиш, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Остапенко та голова профспілкового комітету працівників освіти Алла Кириченко привітали присутніх у залі освітян з професійним святом, побажали наснаги, нових творчих здобутків на освітянській ниві.

Поважні гості свята виконали почесну місію — нагородили працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Почесними грамотами і Подяками.

Однією з найвищих нагород — обласною премією імені Софії Русової була відзначена директор Корюківської гімназії Віра Якушина. У своєму зверненні директор навчального закладу нового рівня подякувала педагогічному колективу гімназії за невтомну роботу.

До слів найкращих побажань приєднались і самі члени педагогічних колективів, які підготували творчі номери. Серед учасників концертної програми були і ветерани педагогічної ниви, які зараз є активними учасниками районної самодіяльності, і виконали чудові ліричні пісні.

Згадали хвилиною мовчання колишніх вчителів, які більшу частину свого життя віддали благородній справі — навчанню дітей.

Як завжди порадували присутніх своїми щирими посмішками вихованці дошкільного навчального закладу «Дельфін», які виконали жартівливий танок.

У виконанні вихованців Центру дитячої та юнацької творчості прозвучали такі відомі всім пісні про вчителів та рідну школу.

За матеріалами сайту Корюківської РДА

Переглядів: 190 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 5.0/3