Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.11.2019, 20:29

Головна » 2015 » Червень » 6 » Корюківчанка Маргарита Кугук перемогла в обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини»

4 червня в Чернігові відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Цього року Корюківщину на конкурсі представляла учениця 8 класу Корюківської гімназії Маргарита Кугук.

У цьому році дівчина закінчила 6-й клас Корюківської школи мистецтв імені О.С.Корнієвського по класу «фортепіано» (керівник – Олена Петрикей) і з задоволенням взяла участь у конкурсі. Старанність та наполегливість Маргарити дала свої результати. В номінації «Музичне виконання» юна піаністка виборола І місце, за що була нагороджена дипломом від Департаменту сімʼї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та обласної організації Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Талановитій корюківчанці вручили цінний подарунок, та найбільшим сюрпризом для Маргарити стала путівка в оздоровчий табір «Патрія», що на Одещині.

Ділячись враженнями про конкурс, переможниця висловлювала захоплення виступами інших учасників: скрипалів, саксофоністів, вокалістів. Серед інших, номінаціями конкурсу були також «образотворче мистецтво», «художнє та авторське виконання», «оригінальний жанр», «декоративно-прикладне мистецтво». По кожній з номінацій визначили переможців, а Маргарита стала доказом того, що Корюківщина багата на талановиту молодь.

За матеріалами сайту Корюківської РДА

Переглядів: 154 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 5.0/1