Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.11.2019, 21:09

Головна » 2015 » Травень » 26 » Хай весь світ дивують нині діти неньки-України
Хай весь світ дивують нині діти неньки-України

З метою підтримки та розвитку творчо обдарованих дітей п’ятий рік поспіль проводиться обласний дитячий конкурс юних літераторів «Хай весь світ дивують нині діти неньки-України», організаторами якого є Департамент культури, туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівська обласна бібліотека ім. М. Островського, чернігівські письменники і поети Тетяна Пакалюк, Алла Сокол, Олена Конечна, Михась Ткач, Надія Галковська.

Талановиті діти Корюківщини є активними учасниками цього конкурсу і неодноразово подавали свої творчі роботи. В травні журі оголосило переможців V конкурсу. Серед 250 робіт були визнані кращими твори наших юних дарувань. У номінації «Прозовий твір» перше місце отримала учениця 5 (9) класу Корюківської гімназії Ольга Рубей, а в номінації «Віршований твір» кращим був учень 8-го класу Охрамієвської ЗОШ I-III ст. Роман Єрмоленко. Вони були запрошені в обласну дитячу бібліотеку для святкового нагородження грамотами та подарунками. Діти спілкувалися з відомими письменниками Чернігівщини Т. Пакалюк, О. Конечною, А. Сокол. Твори переможців найближчим часом будуть надруковані в літературно- художній збірці «Хай весь світ дивують нині діти неньки-України».
Вітаємо наших талановитих учнів і запрошуємо всіх юних літераторів до участі в наступному VI конкурсі. Свої роботи можна подавати до Корюківської районної бібліотеки для дітей до жовтня 2015 року.

За матеріалами Корюківської районної газети "Маяк"

Переглядів: 264 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 4.0/2
«  Травень 2015  »