Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.11.2019, 20:58

Головна » 2013 » Квітень » 30 » Обласний семінар директорів закладів освіти нового типу
Обласний семінар директорів закладів освіти нового типу

25 кв
ітня 2013 року на базі Корюківської гімназії відбувся обласний семінар директорів закладів освіти нового типу з проблеми «Держано-громадські форми управління в умовах сучасної школи».

Метою семінару було познайомити учасників з поняттям, моделями та принципами громадсько-активної школи на прикладі співпраці Корюковської гімназії з соціальними партнерами.

У семінарі брали участь: Бузак І.І., заступник голови Корюківської районної державної адміністрації, Мартинович В.П., заступник голови Корюківської районної ради, Малиш Л.В., секретар Корюківської міської ради, Донець Т.П., заввідділом координації діяльності методичних кабінетів (центрів) та закладів освіти нового типу ЧОІППО, Ющенко Ю.М., методист відділу, Остапенко Л.Г., начальник відділу освіти Корюківської районної державної адміністрації, Власенко О.М., завідуюча Корюківським районним методичним кабінетом, Мурай В.П., генеральний директор ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» та керівники закладів освіти нового типу області.

До уваги учасників семінару було представлено цикл відкритих уроків «Навчаємося у співпраці з партнерами»:

- біологія, 3 (7) клас (учитель Сита Ю.М.)

Тема уроку: «Середовище існування і його чинники»;

- образотворче мистецтво, 2 (6) клас (учитель Помаз Л.Л.)

Тема уроку: «Модель і образ у портреті. Настрій у портреті. Портрет вигаданого персонажа»;

- економіка, 7 (11) клас (учитель Самодова О.Ю.)

Тема уроку: «Безробіття та зайнятість трудових ресурсів. Біржа праці»»

- українська література, 4 (8) клас (учитель Гуляр Ю.А.)

Тема уроку: «Сад Сонця і Любові», оспіваний душею й серцем талановитої поетеси Ольги Лантух».

Також гості були ознайомлені з презентацією форм позакласної роботи «Виховуємо у співпраці з партнерами», яка була представлена у вигляді:

- заняття гуртка історико-правознавчого напрямку ОКПНЗ «Чернігівська МАН» (керівник Литвиненко Т.В.)

Тема: «Вибори і виборча система в Україні»;

- заняття клубу знавців англійської мови «English Club» (керівник Кугук І.І., Заяць О.І.);

Тема: «Свята і традиції у Великій Британії»;

- години спілкування, 5 (9) клас (класний керівник Васюк Г.Ф., практичний пчихолог Радченко К.В., соціальний педагог Мурай О.В.)

Тема: «Хай оживає істина стара – людина починається з добра».

У ході семінару проведено засідання педагогічної ради «Шляхи удосконалення державно-громадського управління гімназією в процесі створення сприятливого навчально-виховного середовища закладу та його позитивного іміджу», де було проаналізована стан реалізації соціального партнерства в навчально-виховному процесі та визначено перспективи на майбутнє, та засідання ради гімназії, де розглядалося питання ініціювання проведення загальноміської акції «Тепло люблячих сердець - матері».

На завершення семінару гості мали змогу переглянути фестиваль талантів «Гімназія збирає друзів».

Віднедавна гімназія має власну марку із зображенням навчального закладу як нетрадиційний засіб реклами, що впливає на створення її позитивного іміджу.

Переглядів: 407 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 5.0/4
«  Квітень 2013  »