Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2019, 03:22

Головна » 2015 » Червень » 20 » До побачення, «Веселкова країно»!
До побачення, «Веселкова країно»!

З 2 по 19 червня на Корюківщині діяли 17 пришкільних таборів з денним перебуванням, де відпочивала 1 тисяча дітей. Цьогорічна новинка: при Корюківській ЗОШ І ст. №2, гімназії, Корюківських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і №4, Холминській, Наумівській та Охрамієвицькій школах діяли літні мовні школи, де діти мали змогу опановувати англійську мову в ігрових формах. А гімназист Сергій Зарішняк, дипломант обласної олімпіади з англійської мови разом з 40 школярами Чернігівщини удосконалюватиме свою англійську в обласній літній мовній школі, яка діє при дитячому таборі «Юний турист», що у с. Количівка.

Цьогоріч у гімназійній «Веселковій країні» було 30 «мешканців». Це – учні 1-3 (5-7) класів, два загони – «Дружба» і «Веселка». Табірна зміна тривала з 2 по 19 червня. Учора «Веселкова країна» попрощалася зі своїми вихованцями аж до наступного літа, подарувавши багато емоцій, радості, сміху та залишивши по собі згадку про дружнє дозвілля.

Директор табору Юлія Гуляр стверджує, що разом з вихователями організували роботу «Веселкової країни» таким чином, щоб жоден з проведених днів не був схожим на інший. Щодня намагалися подивувати і зайняти дітей чимось цікавим і новим, отож кожен з таборувальників міг знайти тут для себе заняття до душі.
У день нашого візиту у таборі панував День майстерності. Діти створювали вироби із солоного тіста, вчилися творити красу зі звичайних паперових серветок, виплітали з ниток серветки на п’яльцях – навіть хлопчики не відставали від дівчат у цій досить тонкій роботі! А ще всі готувалися до завершального етапу – закриття веселої табірної зміни, згадуючи кожен день… Так, у День детектива подорожували до лісу, де взяли участь у грі-квесті «Золотий скарб». А на Зелені свята на березі річки дітвора бігала босоніж по піску, приймала повітряні ванни, влаштовуючи «Веселкові старти». Окрім того, були ще День гумору (визначали найдотепнішого таборувальника), День моди і дизайну (майстер-клас «Заплети косу – дівочу красу» та конкурс «Етностиль сьогодення»), День юного еколога (діти відвідали Менський зоопарк), День захисту тварин (побували з екскурсією у КСК «Бреч»), День казки (парад казкових героїв, конкурс малюнків, інсценізація казки «Ріпка» англійською мовою), День козацтва, День рекордів, День музики і багато-багато іншого.
Тобто, дітям є що згадати. А дорослим хотілося б, аби пришкільний літній відпочинок хоч якось фінансувався. Бо коли на цю справу не виділяється жодної копійки, то керівництву пришкільних таборів доводиться нелегко. Навіть укомплектувати ліками аптечку немає за що. Про інше й мова не йде. Отож, коштом вихователів купуються невеличкі заохочувальні призи для дітей, виготовляються дипломи, відпочивальники забезпечуються підручним матеріалом для своїх творчих робіт і т.ін. Бо саме ж від них діти очікують свята і відпочинку…

Наталія Рубей

Переглядів: 200 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 5.0/3