Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.11.2019, 20:10

Головна » 2015 » Жовтень » 9 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

2 жовтня в гімназії відбувся день учнівського самоврядування. Саме таким чином гімназисти вирішили привітати своїх вчителів з їх професійним святом.

Розпочався цей день із святкової лінійки, на якій директор гімназії Остапенко Л.Г. передала свої повноваження "новому" директору, учениці 7(11) класу Ситенькій К., вручивши символічний ключ від навчального закладу.

Далі відбулось представлення заступників директора (Савельєва А., Лопачук А.), педагога-організатора (Рубей О.), секретаря (Нафтольська А.), бібліотекаря (Погодін Я.) та вчительського колективу.

Після чого всі розійшлись на уроки.

Урок хімії, вчитель Тітенко К.

Урок математики, вчитель Мірошник А.

Урок фізичної культури, вчитель Сахута А.

Урок геометрії, вчитель Пінченко В.

Урок географії, вчитель Кириченко Є.

Урок історії, вчитель Остапенко Р.

Урок математики, вчитель Кованьов М.

Урок української літератури, вчитель Шматок І.

На перервах між уроками "новий склад" педагогічного колективу збирався в учительській, ділився враженнями від проведених уроків.

Не обійшовся цей день і без термінової наради в кабінеті "нового директора", адже якісна організація навчально-виховного процесу потребує значних зусиль.

Класним керівникам теж довелося попрацювати: слідкувати за порядком в класах та харчуванням учнів.

Педагог-організатор готувала вітальну програму, яка зібрала вчителів та учнів у актовій залі після уроків.

У всіх був піднесений настрій. Учні раділи з того, що вдалося справитись із поставленим завданням, а вчителі раділи за своїх учнів.

Свято завершилось поверненням символічного ключа від гімназії директору Л.Г. Остапенко.

Переглядів: 212 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 5.0/3
«  Жовтень 2015  »