Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.11.2019, 03:43

Головна » 2013 » Вересень » 2 » 1 Вересня у Корюківській гімназії
1 Вересня у Корюківській гімназії
Цього року свято знань для гімназистів стало подвійним: 1 вересня навчальний заклад отримав новенький автобус для підвозу учнів. Подарунок був вручений у рамках реалізації цільової соціальної Програми «Шкільний автобус» відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Зі святом Першого дзвоника гімназистів привітали: голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник, представник народного депутата України Ігоря Рибакова Анатолій Ладний, голова райдержадміністрації Олександр Довгаль, голова районної ради Михайло Баклажко, міський голова Ігор Матюха, генеральний директор ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП» Віктор Мурай, директор гімназії Віра Якушина. Запрошені на свято знань були також і ветерани педагогічної праці.

Керівник навчального закладу подякувала присутнім на святковій лінійці батькам та всім, хто надавав спонсорську допомогу в проведенні ремонту приміщення гімназії. Окрему подяку Віра Сергіївна висловила гостям за новенький проектор, який дасть змогу покращити якість проведення уроків і сприятиме кращому сприйняттю учнями важливої інформації.

Та все ж особливу вдячність гучними оплесками учні гімназії висловили за новенький автобус, який урочисто відкрили Анатолій Мельник, Анатолій Ладний та Олександр Довгаль.

За давньою традицією на знак вшанування пам’яті про тих, хто віддав своє життя заради майбутнього рідного краю гімназисти поклали квіти до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки німецько-фашистським загарбникам. Першокласники початкової школи та гімназії привітали всіх віршами про рідну школу, напутні слова отримали учні і від своїх класних керівників.

Після закінчення урочистої лінійки почесні гості відвідали гімназію та ознайомились з методикою роботи навчального закладу та його матеріально-технічним оснащенням.

За матеріалами сайтів Корюківської РДА та Чернігівської обласної ради

Переглядів: 299 | Додав: KUadmin | Рейтинг: 4.7/7