Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 10.12.2018, 19:05

Загальні відомості про бібліотеку Корюківської гімназії

Основні функції бібліотеки

1. Акумулююча - бібліотека формує, накопичує, систематизує і зберігає бібліотечно-інформаційні ресурси.
  2. Сервісна - бібліотека надає інформацію про наявні бібліотечно-інформаційні ресурси, організовує пошук і видачу бібліотечно-інформаційних ресурсів, забезпечує доступ до видалених джерел інформації.
  3. Методична - бібліотека розробляє учбові і методичні матеріали по основах інформаційної культури користувачів, алгоритми і технології пошуку інформації.
  4. Учбова - бібліотека організовує підготовку по основах інформаційної культури для різних категорій користувачів.
  5. Просвітницька - бібліотека залучає тих, що навчаються до скарбів світової і вітчизняної культури.
  6. Виховна - бібліотека сприяє розвитку почуття патріотизму по відношенню до держави, свого краю.
  7. Соціальна - бібліотека сприяє розвитку здатності користувачів до самоосвіти і адаптації в сучасному інформаційному суспільстві.

Основні завдання бібліотеки:

• - сприяти реалiзацiї державної полiтики в галузi освiти, розвитку навчально-виховного процесу;
  • - формувати в учнів прагнення до книги як джерела духовного розвитку;
  • - виховувати в учнів iнформацiйну культуру, культуру читання, прищеплювати навички самостiйної роботи з книгою;
  • - формувати вмiння користуватися бiблiотекою, її послугами, книгою, її довiдковим апаратом;
  • - розвивати творчу думку, пiзнавальнi здiбностi та iнтереси школярiв, сприяти успiшному засвоєнню ними навчальних програм;
  • -виховувати учнів на високих зразках світової та вітчизняної культури, формувати на цій основі національну свідомість,
    шанобливе ставлення до книги як головного джерела знань;
  • - сприяти рiзними формами i методами бiблiотечної роботи самоосвiтi учнiв, пiдвищенню методичної, педагогiчної майстерностi вчителів, шляхом популяризацiї педагогiчної лiтератури та iнформацiї про неї;
  • - розвивати iнформативнi функцiї бiблiотеки;
«  Грудень 2018  »