Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 10.12.2018, 19:02

Корюківська гімназія

Меню сайту
Наше опитування
Як пройшов ваш шкільний день?
Всього відповідей: 693
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Найвагоміші досягнення 2016 - 2017 навчального року

Участь у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад - 39 призових місць

І місце - 16

ІІ місце - 13

ІІІ місце - 10

Переможці та призери районного етапу олімпіад

  - Іваненко Лілія, 6(10) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та ІІІ місце з біології

- Мірошник Анастасія, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури, географії та економіки, ІІ місце на районному етапі олімпіад з англійської мови

- Рубей Ольга, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та географії

- Мотрук Діана, 7(11) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та біології

Лопачук Аделіна, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з англійської мови, математики та економіки, ІІ місце на районному етапі олімпіад з правознавства та географії

- Осипенко Антон, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з історії, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з правознавства

- Компанець Данило, 5(9) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з історії та фізики

- Лях Вікторія, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з історії, ІІ місце на районному етапі олімпіад з екології

- Суманєєва Олена, 6(10) класІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

- Оніщенко Олена, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з трудового навчання, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

Кириченко Євген, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

Мельник Данило, 3(7) клас - І місце на районному етапі олімпіад з хімії, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з фізики

Митрофанова Ніна, 4(8) клас - І місце на районному етапі олімпіад з хімії, ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

Заборовська Анжеліка, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад екології, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з хімії

- Скалацький Ярослав, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з англійської мови

- Максименко Юлія, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з фізики

- Литвиненко Владислав, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з астрономії

Соколовська Олександра, 6(10) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з астрономії

Погребець Владислав, 7(11) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з астрономії

Кир’ян Карина, 2(6) клас - І місце на районному етапі олімпіад з математики

Литвиненко Олександр, 2(6) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

Бідна Катерина, 3(7) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

 

  

 Призери та переможці обласного етапу олімпіад

Осипенко Антон  - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

Рубей Ольга  - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Заборовська Анжеліка - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz